Zdjęcia, najpiękniejsza pamiątka z wesela i ślubu

przez | 7 maja 2023
„Po co wydawać pieniądze na profesjonalnego fotografa? Przecież wujek Gienek czy większość gości i tak będzie robiła zdjęcia swoimi aparatami. Dzisiaj to i za pomocą telefonu komórkowego można zrobić zdjęcia” – stwierdził przyszły pan młody.

Zanim jednak poprosimy gości lub wujka Gienka, by uwiecznili Ten Dzień, radzimy by jednak zapytać stryjka czy gwarantuje, że nie spóźni się do kościoła. Czy jego żona na pewno weźmie torebkę? Na ilu ślubach robił zdjęcia (zobacz więcej fotografia ciążowa we wrocławiu) i gdzie możemy obejrzeć rezultaty jego poczynań? Będzie dyskretny i niewidoczny, a przy tym zachowa się odpowiednio do sytuacji? Czy oby na pewno odpowiada mu rola abstynenta na przyjęciu weselnym?

fotografia ślubna

Autor: Anna Ciupryk / Fashion Color
Źródło: abcslubu.pl – Dorota Dolińska

A teraz pytanie do Młodych: jesteśmy całkowicie przekonani co do swojej gospodarności i chcemy zaoszczędzić akurat na fotografie?

Chyba wystarczy tych pytań. Wujkowi pozwólmy w tym dniu zapomnieć o obowiązkach, zaś my zatrudnijmy profesjonalistę. Wszak przysięgę małżeńską (generalnie) składa się raz w życiu…

Nie zapominajmy o tym, iż fotografie to niezastąpione pamiątki z ceremonii ślubnej do jakich wielokrotnie wracamy, wskutek tego tak istotne jest aby fotograf ślubny zrobił je z finezją i umiejętnością. Do lamusa odchodzą sesje ślubne w studiu fotograficznym, w dzisiejszych czasach większość par udaje się na nie w plener, przez co nasze zdjęcia wychodzą pięknie i niepowtarzalnie. Powinniśmy też zastanowić się, czy sesja odbędzie się w dniu ślubu czy też w trakcie podróży poślubnej, gdy w towarzystwie swego wybranka losu będziemy przemierzać wąskie uliczki Barcelony. Z imponującej liczby ofert mówiących o fotografii ślubnej (więcej na ) wybierzmy taką, która da nam satysfakcję i zatrzyma wspomnienia na wiele długich lat. Zdecydujmy tylko na jakim efekcie końcowym nam zależy, o jakim charakterze ma być sesja. Czy mają być to wyretuszowane zdjęcia ślubne, czy wręcz przeciwnie – naturalne z reporterskimi ujęciami?

Zdjęcia na świeżym powietrzu totalnie szalone, z spora dawką stylizacji czy raczej delikatniejsze, z nutą romantyzmu?Po określeniu swoich upodobań przeglądnijmy portfolio fotografów na salemarzen.pl i wybierzmy te, które urzekły nas najbardziej. Nic tak okazale nie ozdobi ściany nad małżeńskim łożem, jak zatrzymane w ramkach zdjęcia z dnia ślubu. Dobrze wykonane zdjęcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*