Wyszukiwanie zawłaszczonych rowerów

przez | 30 stycznia 2023
Często zdarza nam się coś zagubić, na ogół jednak nadzwyczaj boli zguba rzeczy drogocennych, jakie zostały skradzione.
Skradzione telefony w trzech prostych krokach dołączymy go do bazy, by utrudnić handel skradzionymi telefonami.

Tu bezpłatnie i w prosty sposób sprawdzimy czy telefon, którego używamy, lub planujemy kupić pochodzi z prawnego źródła (NagrodaZaInfo – o skradzionych telefonach). W pierwszej kolejności natomiast powinno się zameldować to na policji, by pozyskać potwierdzenie zgłoszenia przestępstwa. Jeżeli ktoś użyje skradzionego telefonu, operator będzie go mógł namierzyć za pomocą unikalnego numeru fabrycznego telefonu.

Spodobał Ci się ten post? To super, jeśli masz ochotę zobaczyć coś równie absorbującego, to z pewnością na pewno zainteresuje Cię również ważna oferta (http://www.hdlabel.pl/oferty/Etykiety-specjalistyczne).

Jest to przeważnie połączenie 15 cyfr, jakie można znaleźć na srebrnej nalepce na tyle telefonu i pod akumulatorem. Platforma w prosty sposób uniemożliwi rejestrowanie skradzionych telefonów i ponowne wprowadzenie ich do sprzedaży w każdym kraju, gdzie funkcjonuje baza, jeśli telefon pozostał w niej zarejestrowany.

Baza skradzionych rowerów zezwala na łatwiejsze odzyskanie skradzionego roweru i jest zupełnie za darmo. Zezwala na szybką ocenę przez zakupem używanego roweru czy pochodzi z kradzieży ( skradzionych rowerów). Zapewnia to szansę zwiększenia ilości odnalezionych skradzionych rowerów nie tylko w Europie.
wykład

Autor: University of Liverpool Faculty of Health
Źródło: http://www.flickr.com
Nabywając rower, lub części do roweru na licytacji internetowej, lub od osoby nieznajomej w nieskomplikowany sposób sprawdzimy czy sprzęt jest legalny, czy pochodzi z kradzieży i czy po jego kupnie nie zagraża nam zarzut paserstwa, za który grozi odpowiedzialność karna.

Baza skradzionych rowerów ma służyć głównie kupującym rower użytkowany, aby nie kupili przedmiotu skradzionego, oraz poszkodowanemu, aby nagłośnić i upublicznić zjawisko kradzieży roweru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*