Wesele na zewnątrz – o co musimy zadbać?

przez | 22 grudnia 2022
Wiosna i lato to okres, gdy bierze się najwięcej ślubów. Do zaplanowania uroczystości właśnie w tym czasie zachęca przede wszystkim ładna pogoda. Co prawda, może wtedy zdarzyć się i deszczowy dzień, ale istnieje większa szansa, że jednak będzie świecić słońce. Wiele par wybiera też ślub i wesele poza budynkiem.Dlaczego warto?

ślub - fotografijka

Autor: Tomasz Lewicki
Źródło: http://www.flickr.com

Klasyczne wesele nie wszystkim parom się podoba. Narzeczeni szukają więc sposobu, żeby to właśnie ich uroczystość była wyjątkowa i godna zapamiętania – zarówno dla głównych bohaterów tego wydarzenia, jak też przybyłych gości. Z tego też względu coraz częściej na przyjęciach weselnych pojawia się wybrany przez młodą parę motyw przewodni, a firmy gwarantujące różnego rodzaju atrakcje cieszą się na bieżąco dużą popularnością. Sposobem na oryginalne wesele jest oczywiście wesele i ślub na świeżym powietrzu. Takie przedsięwzięcie wymaga różnych przygotowań, ale z pewnością będzie też atrakcyjne, zwłaszcza gdy dopisze pogoda – bardzo mi pomogło wypożyczanie mebli. Lokalizacja w ładnym parku bądź ogrodzie to najlepsza sposobność do stworzenia pleneru do zdjęć, a wieczór na świeżym powietrzu będzie bez wątpienia bardziej przyjemny, niż w klimatyzowanym pomieszczeniu.

ślub - obrazeczek

Autor: Tomasz Lewicki
Źródło: http://www.flickr.com

O czym należy pamiętać przy organizacji ślubu?Istotną kwestią w przypadku ślubu i wesela na świeżym powietrzu jest z pewnością wypożyczanie stołów w takiej ilości, by mogły one swobodnie pomieścić wszystkich oczekiwanych gości na przyjęciu. Jeżeli w dodatku sama uroczystość zaślubin realizowana będzie z dala od kościoła czy Urzędu Stanu Cywilnego, wypożyczanie mebli musi obejmować również stolik dla księdza tudzież urzędnika i oczywiście takie miejsce należy właściwie zaaranżować i ozdobić. Poza tym istotne jest zadbanie o namioty. Choć w lecie o wiele łatwiej o pogodny dzień, pogoda potrafi zrobić niespodziankę, a ulewa może szybko zakończyć imprezę i zepsuć całe wydarzenie.

Zaciekawiony? To dla nas rewelacyjna wiadomość. Więc kliknij tu zbiornik ciśnieniowy i przeglądaj nawet bez końca nowe fachowe posty.

Wypożyczanie stołów (przenieś mnie do źródła), miejsce na ślub, zadaszenie, a także przygotowanie parkietu oraz nagłośnienie i podest dla zespołu muzycznego to tylko niektóre ze spraw, jakie warto dopiąć na ostatni guzik. I choć tego typu przyjęcie wymaga różnych przygotowań, z pewnością warto podjąć wysiłek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*