Ważne, ażeby celebrować każdy dzień. To wyrażanie respektu dla kogoś bliskiego, jak i dla samego życia

przez | 3 września 2023
Nie w każdym przypadku sam finał podróży jest najistotniejszy. Niekiedy sama podróż jest od tego ważniejsza, samo przemieszczanie się, osiąganie nowych szczytów, przebywanie następnych kilometrów. Nie zawsze również pogoń za sukcesami jest lepsza od delektowania się tym, co teraz, choćby nie była ona najwspanialsza, taka jaką wymarzyliśmy. Życie rzuca uroki na ludzi i nie do końca można wszystko zaplanować. Najważniejsze to celebrować ważne wydarzenia, obchodzić każde z nich, zupełnie, jakby były ostatnie.

Zaproszenia ręcznie wycinane - Paper Flower Art, Bogna Trętko

Autor: Aneta Garbowska
Źródło: abcslubu.pl

To pewna radość życia, powstaje ona z poglądu, że nic nie jest wieczne, należy więc traktować każdą chwilę, jakby była już tą ostatnią. Nie znamy bowiem dnia, ani godziny, i być może jest to raczej smutne, lecz jeśli mamy na to niewielki wpływ, to lepiej myśleć o dobrej stronie mocy. Każde wydarzenie w naszym życiu powinno być zaznaczone w jak najwidoczniejszym miejscu, nawet to złe wydarzenie, którego nie chcemy wspominać. One bowiem, tak samo, jak inne zdarzenia kształtują nasze życie, takim jakie właśnie było.

Bez aberracji, zupełnie szczerze, ścieżka od początku do końcu.

Ten artykuł ma bardzo ciekawą treść, ale odszukaj serwis, który zawiera analogiczne informacje. Także na pewno będą bardzo ciekawe.

Nie ma idealnych ludzi, co widać po takich właśnie przejściach życiowych, nawet najczystszy człowiek może czasami być draniem i odwrotnie. Nie powinno się więc oceniać ludzi po niedużych gestach i wpadkach. Oczywiście, kreują one pewną opinię o danym człowieku, lecz każdy człowiek to bardzo skomplikowany, wielowymiarowy twór. Pamiętajmy jednak, aby w naszym żywocie celebrować chwile.

Zbliża się jakieś wydarzenie zróbmy piękne urodziny dla dzieci, link do artykułu: dla dzieci (zobacz smartinvite: stronę z zaproszeniami dla dzieci), niech odczują magie tej chwili, niech poczują, że to coś wyjątkowego. Nadchodzi ślub, przygotujmy ładne zaproszenia ślubne, na tej stronie bez problemu zdobędziesz pomoc- ślubne (zobacz), przecież to zapewne jedyne takie wydarzenie w naszym życiu, warto podejść do tego z należytym szacunkiem i pewną, ale nie przesadną, celebrą. To zbliża nas do życia idealnego, w trakcie którego czynnie przeżywamy wszystkie wydarzenia jednak wiedząc, iż to nie jest dane nam na zawsze. Dlatego więc warto cieszyć się z tego powodu, warto celebrować takie uroczystości, gdyż tworzą one jeden z filarów sensu naszego życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*