Telebimy, nowoczesne rozwiązania technologiczne

przez | 1 czerwca 2023
Wszyscy aktualnie świetnie zdajemy sobie sprawę z faktu, jak wielką moc posiadają reklamy. Ich wpływ na wybór odbiorców jest decydujący. Jednak aby reklama przyniosła zamierzony skutek powinna być zauważalna. Dlatego właśnie powstało pojęcie reklamy wizualnej. Reklama zewnętrzna, zarówno w dużych miastach jak i małych miasteczkach, ma przykuć uwagę przechodniów, kierowców, wszystkich tych którzy znajdą się w jej pobliżu.

Telebim reklamowy

Autor: n0cturbulous
Źródło: http://www.flickr.com
Dlatego też powinna być odpowiednio duża i atrakcyjna, czy to ze względu na kolorystykę czy treść.

Zobacz, co zamieszczono w najświeższym tekście (https://www.krltomaszewski.com/) – to też dotyczy tej samej tematyki, więc niewątpliwie również Cię zainteresuje.

Przede wszystkim ważne jest, aby była zauważona i co więcej – zapamiętana. Dlatego niezawodną formą reklamy stały się telebimy.

Reklama na telebimie:* jest doskonale widoczna o każdej porze, niezależnie od pogody,* trafia do szerokiego kręgu odbiorców ocenia się, że telebim trafia do prawie 90% społeczeństwa)* stwarza większe możliwości niż wielkoformatowe ekrany plazmowe i plakaty,* nie tylko skutecznie trafia do przyszłych klientów, ale również koszty jej wyprodukowania są zdecydowanie niższe niż spodziewane koszty reklam radiowych i telewizyjnych.

Agencje reklamowe pilnują, by ekrany znajdowały się w korzystnych miejscach, aby ich przekaz dotarł do jak największej liczby konsumentów. W Poznaniu wartym uwagi punktem jest między innymi telebim Poznań Rondo Solidarności. O atrakcyjności reklamowej tej lokalizacji świadczy sąsiedztwo cieszących się popularnością poznańskich galerii handlowych Pestka czy Plaza, marketu Tesco jak również bezpośrednie sąsiedztwo Castoramy czy galerii Polskie Meble – polecamy.

Podobnie telebim Poznań Al Niepodległości. Ekran ten znajduje się w centrum miasta, we wspaniale wyeksponowanym miejscu. Plusem jest też bezpośrednie położenie takich budynków jak dworzec kolejowy wraz z znajdującą się przy nim galerią handlowo-rozrywkową Poznań City Center czy siedziba Akademii Muzycznej.

Kampanie z zastosowaniem ekranów diodowych LED charakteryzuje duża skuteczność, toteż ożywmy swą reklamę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*