Planowanie przyjęcia weselnego w najmniejszym stopniu

przez | 14 lutego 2023
Ślub a także wesele, to jeden z najważniejszych dni w życiu, jaki pozostaje w pamięci do końca naszych dni. Każdy marzy, by wspominać te magiczne ślubne chwile jako nieprzeciętne, niepowtarzalne i wyjątkowe. Im bliżej terminu ślubu, napięcie rośnie, emocje przypominają o swym istnieniu. Jednakże trzeba przecież w jakiś sposób zapanować nad organizacją przyjęcia weselnego.

By ustrzec się zbytecznych kłótni a także nieprzyjemnych niespodzianek nie można pozwolić sobie na podejście w stylu „będzie co będzie”. Dobry plan pozwoli zorganizować ślub a także wesele w najdrobniejszym szczególe. Im wcześniej zaczniesz projektować, tym wyższe szanse na sukces organizacyjny, zdziwienie gości i nieocenione wspomnienia. Etap 1: Spotkanie rodzicieli oraz narzeczonych. Dobrze, ażeby Wasi rodzice mieli okazję do wcześniejszego spotkania oraz dwustronnego poznania się. Dobry ku temu klimat będzie w rodzinnym domu Pana Młodego bądź Panny Młodej (lub waszym, jeśli takowy posiadacie). Takie spotkanie jest również pierwszą okazją do rozmowy o organizacji ślubu.

wystrój sali na wesele

Autor: Nick Storchay
Źródło: http://www.flickr.com

Możemy delikatnie wybadać oczekiwania oraz preferencje obydwu rodzin, co do charakteru uroczystości ślubnej, panujących w danej rodzinie tradycji jak też obyczajów. Etap 2: Planowanie budżetu ślubnego. Już na starcie ustalcie jaki budżet pragniecie przeznaczyć na organizację wesela i ślubu. Szczerze pogadajcie, jakie są wasze możności ekonomiczne, wyczekiwania co do stylu imprezy a także liczby poproszonych gości oraz kto za co płaci. Unikniecie w taki sposób niepotrzebnych potyczek na dalszym etapie. Możecie rozpocząć konstruować wstępną listę gości, których pragniecie poprosić na wasz ślub ( sprawdź organizacja ślubu) oraz wesele. Będzie to punkt wyjścia do porachowania przybliżonych kosztów waszego ślubu. Winniście też się zastanowić, czym planujecie pomknąć do ślubu.

Wybierzcie odpowiadającą wam i waszym najbliższym (rodzice, chrzestni, świadkowie) datę ślubu. W pierwszej kolejności zarezerwujcie terminy w restauracji jak też kościele (lub USC). Rezerwując termin w restauracji, należy połączyć to z rezerwacją kwater dla weselników.
Krok 3: Zaproszenia ślubne. Duży wybór zaproszeń możecie odnaleźć w internecie, salonach z artykułami ślubnymi oraz marketach z kartkami okolicznościowymi. W dniu wesela nie może zabraknąć tak istotnego elementu jakim są dekoracje weselne. W tymże celu możemy wystukać w wyszukiwarkę zwrot: wynajem krzeseł w Warszawie czy czerwony dywan Warszawa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*