Kosmetyki hotelowe – które artykuły są obecnie z reguły oferowane gościom?

przez | 16 grudnia 2022
Hotele starają się dziś możliwie jak najlepiej zatroszczyć się o relacje ze swoimi klientami. Na współczesnym rynku pracuje wiele hoteli, konkurencja jest ogromna, hotele więc chcą udowodnić że wygoda osób, które się w nich zatrzymują jest najważniejsza.

Właśnie z tego powodu w pokojach hotelowych przeważnie proponowanych jest wiele pomocnych akcesoriów, które mogą bardzo ułatwić gościom życie. Hotelowe łazienki zaopatrzone są z reguły w kosmetyki potrzebne podczas codziennej higieny. Firmy, które proponują kosmetyki dla hoteli mogą też spersonalizować produkty tego rodzaju, by nadrukować na nich także nazwę i adres hotelu, wobec czego kosmetyki bez problemu pełnią też rolę gadżetów promocyjnych.Hotele zapewniają własnym gościom niewielkie opakowania szamponów do włosów, płynów do kąpieli albo żeli pod prysznic czy małe, ładnie zapakowane mydełka.

Hotel Pałacyk w Legnicy

Autor: Hotel Pałacyk
Źródło: hotelpalacyk.pl

Dzięki temu, goście hotelowi nie muszą nabywać kosmetyków w podróżnych rozmiarach i czują się dopieszczeni. Hotel bowiem udowadnia im, że troszczy się o to, by ich pobyt był możliwie jak najbardziej miły. Rzecz jasna, istotne znaczenie mają też same kosmetyki, ich wygląd oraz zapach. Jest to na pewno ten element prowadzenia hotelu, na którym bezwzględnie nie należy oszczędzać (oferta). Brzydko pachnące mydło na pewno nie zrobi pozytywnego wrażenia na żadnym gościu. Szampony czy żele z reguły ustawiane są w niewielkich buteleczkach, jednakże niektóre hotele zapewniają kosmetyki w saszetkach, które także są dość wygodne w użyciu.

Czasami, w hotelowych łazienkach można też odszukać specjalne czepki na włosy, które pozwalają na kąpiel albo prysznic bez ich zamoczenia oraz podstawowe zestawy akcesoriów higienicznych, w skład których wchodzą specjalne płatki kosmetyczne, konieczne do usuwania makijażu czy patyczki do czyszczenia uszu. Zdarza się, że hotele dają także klientom higienicznie opakowane pasty do zębów oraz szczoteczki. Rzecz jasna, ilość udostępnianych dla gości kosmetyków zależy tylko do hotelu, jednak szampon i żel po prysznic to zdecydowana podstawa, która z reguły znajduje się w każdej hotelowej łazience, nie ma znaczenia to, jaki standard hotel (Nobu – wesele w hotelu warszawa) reprezentuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*