Dopasuj auto do siebie!

przez | 20 marca 2023
Współcześnie możemy wybierać nie jedynie w tysiącach wzorów aut, każdy z innym przeznaczeniem, lecz także przebierać pośród wielu odcieni lakieru. Wprawdzie przebierać można głównie pośród lakierów oferowanych odgórnie poprzez producentów samochodów, acz w ostatnich latach pojawiły się nowsze możliwości personalizacji wyglądu samochodu.

oklejony reklamą samochód

Autor: Glen Wallace
Źródło: http://www.flickr.com

Współcześnie dostępna technologia obejmuje bowiem możliwości dokonywania doboru i dopasowania wizerunku auta do swoich potrzeb w jeszcze większym zakresie. I nie chodzi tutaj o technologię tradycyjnego lakierowania, jaka proponuje głównie błyszczące kolory. Dzięki specjalistycznym artykułom winylowym wykonanym z PCV otrzymaliśmy teraz jeszcze większe spektrum kolorystyczne – możemy swobodnie decydować o tym, czy auto ma być w wykończeniu matowym czy może kochamy odcienie perłowe lub ze sportowym charakterem – sprawdź oklejanie samochodów – oferta firmy z Wrocławia. A to wszystko w odwracalnej formie, która nie tylko nie unicestwia oryginalnego lakieru (folia na samochód wrocław) tylko wręcz na odwrót – chroni go przez czas ekspozycji folii na samochodzie. Albowiem to właśnie specjalistyczne folie do zmiany koloru pojazdu są najnowszym dokonaniem na rynku motoryzacyjnym. Zapewniają nam bezgraniczne nieomalże opcje dotyczące designu auta. Od teraz możemy nadążać za bieżącymi trendami i nie tylko jeździć atrakcyjnym wozem lecz dodatkowo – w modnym odcieniu.

A co jest modne? Czy wiesz, że zakup użytkowanego białego auta nie jest takie bezproblemowe jak się zdaje? Auta takie są nadzwyczaj pożądane, ponieważ chętnych jest wielu to ceny tychże modeli są silnie zawyżone. Zatem czemu nie zdecydować się na zakup samochodu w innym odcieniu po czym przelakierować na kolor biały? Cóż, lakierowanie całego auta jest fizycznie możliwe jednak w związku z tym, że operacja takowa jest nieodwracalna oraz rodzi podejrzenia o wypadkową historię pojazdu – samochód zdecydowanie traci na rzeczywistej wartości. Stosując folię można jednocześnie dobrać barwę dowolnego samochodu i równocześnie chronić oryginalny lakier. W dodatku przy sprzedaży takiego pojazdu oferujesz jeszcze jedną korzyść – auto ma praktycznie 2 kolory do wyboru (odcień folii a także odcień lakieru), co zwiększa szanse na szybsze znalezienie nabywcy.

A co gdy nie lubisz białych samochodów, a wolisz bardziej agresywny wygląd auta akcentujący moc drzemiącą pod maską ? W takowym przypadku sugerujemy folię w kolorze czarny mat, jaka w pełni odmienia charakter samochodu. Samochód w owym odcieniu wygląda w wyższym stopniu poważnie. Wiele wozów z najwyższej klasy wygląda w tymże odcieniu po prostu rewelacyjnie – zyskują mocny wygląd, a matowe wykończenie wspaniale akcentuje ich dynamiczne linie nadwozia.

Oklejanie aut to całościowe oklejanie aut foliami w celu całkowitej przemiany odcienia auta. Jeżeli jednak kolor twego lakieru jest właśnie tym, o jakim od zawsze fantazjowałeś, a pragnąłbyś delikatnie coś jednakże zmienić w designie swego pojazdu to również można to uczynić. Zmianie może ulec kolor lusterek, dachu bądź tylnego spoilera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*