Dekoracyjne elementy aranżacji wnętrz dla wymagających.

przez | 1 lutego 2023
Po wykończeniu mieszkania przychodzi czas na jego dekorowanie. Jeśli nie jesteśmy urodzonymi dekoratorami przestrzeni, możemy zdać się na porady popularnych blogerów, przewertować foldery reklamowe sklepów z ozdobami albo wynająć kogoś, kto doradzi nam, co będzie pasować do naszych wnętrz i wybierze się razem z nami na polowanie na dodatki (albo zorganizuje je za nas).

lampa wisząca

Autor: Technolux
Źródło: Technolux
We wnętrzach dużych, które potrzebują dekoracji lekkich, świetnie wyglądać będą większe kwiaty.

Kliknij ten link i zobacz w treści (http://www.sitodruk-maszyny.com/maszyna/synchroprint-5000/) opublikowany tam tekst. Są w nim inne tego rodzaju wiadomości. One też podnoszą tę tematykę.

Nie tylko oczyszczą powietrze w pomieszczeniu, lecz także ożywią je. Duże rośliny w doniczkach pasujących kolorystycznie do pomieszczenia i innych osłonek można ustawić na małych kwietnikach na kółkach – rozwiązanie i praktyczne, i wygodne, ponieważ kwiat może zmienić swoje miejsce w kilka chwil. Doskonałą ozdobą pomieszczenia może być lampa. Jeżeli mamy tyle wolnego miejsca, ustawmy lampę stojącą. Jeżeli mieszkanie nie jest urządzone z przepychem, postawmy na mocny akcent pod sufitem, jakim mogą być lampy Foscarini albo kryształowy żyrandol.

By zachować porządek, ale jednocześnie nie sprawiać pozoru mieszkania, w którym nikt nie mieszka, postawmy w rejonie stolika kawowego atrakcyjnie wyglądające kosze na gazety. Obecnie możemy dokonywać wyboru pomiędzy odwieczną wikliną, rattanem, koszami materiałowymi czy koszami z plastiku. Niecodzienne kształty czy barwy pozwolą dopasować ładny koszyk dopasowany niemalże do każdego pomieszczenia. Jako kosze na gazety możemy wykorzystać również… pufy czy drabiny – więcej tutaj.

To pomysły dość niecodzienne, ale na pewno wpiszą się w nowoczesne wnętrza. Jeżeli nasze ściany są puste, powieśmy na nich coś, co będzie się dobrze komponowało z całym pokojem. Na ścianach dobrze prezentują się zegarki i obrazki oraz fotografie w ramkach, ale w ostatnim czasie modne stały się też nalepki na ściany (modne teksty, grafiki) i fototapety.

Zegar lub serię obrazków łatwo jest przewiesić, kiedy nam się znudzą, z fototapetą jest trochę gorzej, więc trzeba dobrze przemyśleć jej zakupienie – barwy, rozmiar i miejsce. Czy to lampy Foscarini, czy naklejki na ściany – wybierzmy takie ozdoby, jakie będą spójne z charakterem naszego mieszkania i idealnie wpiszą się w nowoczesne trendy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*