Ciężko wykreować reklamę, jaka będzie faktycznie przynosić wymierne rezultaty. Jest to jednak realne, potrzeba czegoś wyjątkowego

przez | 29 grudnia 2022
Pokaźna liczba wokół nas rozmaitych przekazów reklamowych tak naprawdę działa tak, że mnóstwo z nich robi się zupełnie trudna do zobaczenia. To znaczy, że po wyznaczonym czasie przestajemy zwracać na nie uwagę, a to przecież trudne dla tego kto reklamuje – skoro nie widzimy reklamy, to nie ma efektów w postaci sprzedawania reklamowanego asortymentu.

Reklamy LED

Autor: 7 w d
Źródło: http://www.flickr.com
Paski LED Kiedy zaś jesteśmy tak znudzeni reklamami tracimy w ogóle ochotę na oglądanie nowych reklam. Co z tego, że możemy zainwestować spore oszczędności w konstruowanie przekazu, gdy nasza reklama jest zwyczajnie pomijana. Ten przesyt i niechęć do form promocji to specyfika państw, gdzie produktów i usług jest wiele i trzeba zawalczyć o każdego klienta. To więc domena państw kapitalistycznych, a takich teraz jest dużo. Najdogodniejszą odpowiedzią na to jest tego typu forma reklama, która zwraca uwagę.

A czym musi się przede wszystkim charakteryzować?Tak, rozmiar ma tu znaczącą rolę. Ogrom ściąga ludzi, i to w kilku sytuacjach. Na przykład takie kino, w którym oglądamy film na ogromnym ekranie, przez co uczta filmowa jest bardziej pasjonująca.

Kiedy będziesz szukać innych tego typu danych na temat omawiany w powyższym poście, to wejdź tu płótno do malowania – z pewnością te materiały też Cię zaciekawią!

W przypadku przekazu reklamowego adekwatnie działają litery podświetlane. Są one głównie podświetlane światłem led, z tego też powodu doskonały efekt dają billboardy led. Litery podświetlane wykonuje się z arkuszy blachy aluminium, która jest odpowiednio frezowana pod kształt tego rodzaju litery. Tego typu boki liter tworzy się za pomocą giętarek szablonowych na krzywizny liter, co sprawia że przygotowany bok dorobiony jest już do wcześniejszych pleców w kształcie fontu, za pomocą frezarki CNC.

Oświetlenie LED – same zalety?
Litery podświetlane z zaawansowaną technologią led, tak naprawdę zużywają mniej prądu, równocześnie im pokaźniejszy napis, tym znaczniejszy pobór prądu. W ten sposób każda z liter musi być wyposażona w osobny zasilacz na prąd stały. Równocześnie także tego rodzaju litery zaliczają się do mniej kosztownych rozwiązań, więc koszt napisu przy wielkości liter przykładowo dwa metry i szerokości dziesięciu metrów, to już suma około trzydziestu tysięcy złotych. Mimo to, efekt jest niesamowity, więc możemy być pewni, że za tę cenę otrzymamy wspaniały efekt reklamowy, jak również długi czas eksploatacji.
Dodatkowe informacje ledach kliknij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*