Ciekawe dodatki do mieszkania

przez | 28 sierpnia 2023
Za chwilę wiosna zawita do naszych mieszkań. Nadszedł więc czas na wiosenne dekoracje i metamorfozę wnętrz. Żegnamy się z szarością panującą w mieszkaniach i wprowadzamy do nich optymistyczny powiew wiosny. Podpowiadamy za sprawą paru zabiegów odmienić swój dom na wiosnę.

Świeczniki Twilight

Autor: Stelton
Źródło: www.smakprostoty.pl
Miejsce suchych bukietów niech zajmą kompozycje z żywych, wiosennych kwiatów. Gdy na zewnątrz jeszcze ponuro i nijako, możemy ”zorganizować” wiosnę w oknie. Wystarczy zawiesić przeźroczyste butelki i flakony w oknie do którego zwykle wpadają promienie słoneczne.

Co więcej, wieczorem aby spotęgować efekt, możemy ustawić na parapecie świeczniki czy tealighty. Ta ciekawa, wiosenna dekoracja, powstała w parę chwil wprowadzi do wnętrza fantazyjny klimat – świetne modele.

Wraz z wiosną dobrze jest wyeksponować nowe obrazy, zdjęcia oraz ramki na zdjęcia – doskonały element dekoracji. Dobrze dopasowane ramki dodadzą aranżacji odpowiedni nastrój, wprowadzą szczyptę koloru oraz modnego stylu (więcej dobrych propozycji). A gdyby tak postarać się o rodzinną galerię? To niezbyt kosztowny, a jakże uroczy sposób na aranżację pustej ściany. Metalowe, mimo iż wyglądają szalenie elegancko, nie wprowadzą domowej atmosfery. Najlepiej wybrać drewnianą, emanującą domowym urokiem. Natomiast ramki kolorowe najlepiej spiszą się w pokoju dziecka – tam również zaprośmy wiosnę.

ramka na zdjęcia

Autor: pabloverdugo
Źródło: http://www.flickr.com
Czas na ciemne poduszki oraz zimowe pledy już minął. Teraz królują pastelowe kolory i delikatne tkaniny. Tak jak kreatorzy mody stroją modelki w zwiewne sukienki i ciężkie buty, tak w domu możemy zestawiać tiule z tkaninami parcianymi. W związku z tym nie bójmy się eksperymentować z rodzajem tkanin. Nie musimy wymieniać wszystkich poduch, zasłon i pokrowców.

Ciekawią Cię tego typu wpisy? Masz chęć na to, żeby czytać następne? Więc kliknij, aby zobaczyć więcej (https://eurocompanies.pl/Gotowe_spolki_akcyjne.html) opisów. Całość wyszukasz w poniższym linku.

Czasem wystarczy dodać parę nowych elementów. Istotne jest, jak materiał wykorzystamy. Na fotele, kanapy lub inne obicia odpowiednia będzie trwała i nieco sztywniejsza, najlepiej tkana w różnych kierunkach – wtedy nie rozchodzi się na szwach a przy tym jest niepodatna na uszkodzenia. Kanapę ozdobią odpowiednio dobrane poduszki. Może w kwiaty albo zabawne groszki?

|

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*